Uroczystości zakończenia roku szkolnego klas ósmych w szkołach podstawowych w Pruszczu Gdańskim - fotorelacja
Uroczystości miały podniosły i wzruszający charakter. Wzięli w nich udział dyrektorzy szkół, nauczyciele, pracownicy placówek, a także przedstawiciele władz miasta. W swoich przemówieniach podkreślali oni znaczenie edukacji, dziękowali uczniom za ich wysiłek i zaangażowanie oraz życzyli im dalszych sukcesów w kolejnych szkołach. Nie zabrakło również słów wdzięczności skierowanych do nauczycieli i rodziców za ich wsparcie i trud włożony w wychowanie młodego pokolenia.
Jednym z najważniejszych momentów uroczystości było wręczenie wyróżnień dla uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, sukcesy sportowe oraz angażujących się w życie szkoły oraz świadectw ukończenia szkoły. Szczególnie symboliczny charakter miało także przekazanie sztandarów młodszym klasom. Na uroczystości licznie przybyli rodzice i bliscy uczniów, którzy z dumą i wzruszeniem towarzyszyli swoim dzieciom w tym ważnym dniu.
Życzymy wszystkim absolwentom klas ósmych udanych i bezpiecznych wakacji oraz wielu sukcesów w realizacji przyszłych planów i marzeń.


